پرسشنامه هوشمندسازی مدارس

پرسشنامه هوشمندسازی مدارس

دانلود پرسشنامه استاندارد در مورد هوشمند سازی مدارس شامل پرسشنامه استاندارد ، امتیازبندی ، تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

پرسشنامه هوشمند سازی مدارس از ۱۰۶ گویه و ۶ خرده مقیاس میزان استفاده از رایانه در کارهای شخصی (۱۱ سوال)، میزان استفاده از رایانه و منابع الکترونیکی در تدریس (۳۲ سوال)، روشهای تدریس در یادگیری – یاددهی (۱۲ سوال)، میزان استفاده از منابع اطلاعاتی (۱۲ سوال)، نظام آموزشی (۱۵ سوال) و موانع کاربرد تجهیزات چندرسانه ای در فرآیند یاددهی – یادگیری (۲۴ سوال) تشکیل شده است که به منظور ارزیابی میزان موفقیت هوشمند سازی مدارس کشور بکار می رود.

روایی پایایی:
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می­گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می­شود. مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی )
نوع فایل:(word)
تعداد صفحات: ۱۳
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما