مقیاس تشخیص افراد در معرض خودکشی

مقیاس تشخیص افراد در معرض خودکشی

دانلود پرسشنامه استاندارد مقیاس تجدیدنظر شده استرس پرستاری فرنچ و همکاران (ENSS) شامل پرسشنامه استاندارد،مولفه،امتیازبندی، تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

این مقیاس دارای ۵۰ سوال است که به منظور اندازه گیری خودکشی گرایی افراد ساخته شده است. در این مقیاس ۱۲ سوال به مشکلات خانوادگی، ۱۶ سوال به میل به مردن و خودکشی گرایی، ۱۳ سوال به درماندگی و ناامیدی و ۹ سوال به مشکلات اقتصادی اختصاص داده شده است. هر سوال این ابزار دارای سه گزینه بله، خیر و تاحدودی است که در یک مقیاس ترتیبی با دامنه نمرات صفر تا ۲ درجه بندی شده است. نمره کل این مقیاس از صفر تا ۱۵۴ متغیر است.

روایی و پایایی پرسشنامه
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می شود.مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

مشخصات پرسشنامه

پایایی و روایی: دارد (ایرانی )
نوع فایل: ورد آفیس WORD
مولفه: دارد (سوالات مربوط به هر مولفه مشخص است)
تعداد صفحات: ۶
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما