پرسشنامه تجربه سوگ ۳۴ (GEQ)

پرسشنامه تجربه سوگ ۳۴ (GEQ)

دانلود پرسشنامه استاندارد تجربه سوگ ۳۴ (GEQ) شامل پرسشنامه استاندارد امتیازبندی مقاله بیس مولفه تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه تجربه سوگ (GEQ) توسط بارت و اسکات در سال ۱۹۹۸ به منظور سنجش واکنش های سوگ، طراحی و ساخته شد. در پژوهش مهدی پور و همکاران تلاش شده است تا پس از آماده سازی مقیاس یادشده ، اعتبار و روایی این پرسشنامه را در گروهی از دانشجویان ایرانی دارای تجربه سوگ مورد سنجش قرار گیرد.پرسشنامه حاضر ۳۴ سوال دارد و طیف نمره گذاری آن براساس لیکرت ۵ درجه ای و از هرگز تا همیشه است.سوگ یک پدیده انسانی همگانی بسیار شخصی و چندبعدی است و اثرات فراگیری بر فرد داغدار دارد و فرآیندی است که در طول زمان تکامل می یابد. گرچه در خصوص معنای سوگ در متون مربوطه ابهام وجود دارد ولی مفهوم سوگ معمولا به کثرت واکنش های پیچیده ای اشاره دارد که پس از تجربه جدایی و از دست دادن و علی الخصوص پس از فقدان و مرگ یک عزیز به وجود می آید.

روایی و پایایی پرسشنامه

در پژوهش مهدی پور و همکاران(۱۳۸۸) به منظور تعیین روایی سازه از دو شیوه استفاده شد: روش تحلیل مولفه های اساسی و روایی همگرا از طریق محاسبه همبستگی پرسشنامه تجربه سوگ با GHQ و SCL-25.همچنین پایایی پرسشنامه از طریق آلفای کرونباخ برای کل ۸۸% بدست آمد و برای مولفه ها از ۴۰% تا ۸۶% محاسبه شد.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی و ایرانی  )
مولفه:دارد(سوالات مرتبط مشخص است)
مقاله بیس:دارد(یک مقاله فارسی)
تعریف مفهومی و عملیاتی:دارد
نوع فایل:(word)
تعداد صفحات: ۷
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است

پرسشنامه تجربه سوگ ۳۴ (GEQ)
5 از 1 رای


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

00.5 در انبار موجود است

راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما