مقیاس تصویر خودمنفی موسکویچ و هایدر (NSPS)

مقیاس تصویر خودمنفی موسکویچ و هایدر (NSPS)

دانلود پرسشنامه استاندارد مقیاس تصویر خود منفی موسکویچ و هایدر (NSPS) شامل پرسشنامه استاندارد،امتیازبندی،مقاله بیس،مولفه، تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

مقیاس تصویر خود منفی (NSPS)  توسط موسکویچ و هایدر در سال ۲۰۱۱ ساخته شده است که از ۲۶ گویه و ۴ خرده مقیاس نگرانی از آشکار شدن ویژگی های ظاهر فیزیکی (۸ سوال)، نگرانی از آشکار شدن ویژگی های مرتبط با کفایت اجتماعی (۱) (۶ سوال)، نگرانی از آشکار شدن ویژگی های مرتبط با کفایت اجتماعی (۲) (۷ سوال) و نگرانی از آشکار شدن علائم اضطراب (۴ سوال) تشکیل شده است که به منظور سنجش نگرانی های تصویر خود بکار می رود.نمره گذاری پرسشنامه بصورت طیف لیکرت ۵ نقطه ای می باشد که برای گزینه های «اصلاً نگران نیستم»، «کمی نگرانم»، «نسبتاً نگرانم»، «خیلی نگرانم» و «خیلی زیاد نگرانم» به ترتیب امتیازات ۱، ۲، ۳، ۴ و ۵ در نظر گرفته می شود.

روایی و پایایی پرسشنامه

آلفای کرونباخ کل این مقیاس و خرده مقیاس های آن بین ۸۵/۰ تا ۹۳/۰ است. پایایی بازآزمایی کل این مقیاس در فاصله ی یک هفته، نیز ۷۵/۰ = r گزارش شده است.در پژوهش عطری فرد و همکاران (۱۳۹۲) جهت بررسی پایایی NSPS و عوامل آن از دو روش محاسبه ضرایب بازآزمایی و محاسبه ضرایب همسانی درونی (آلفای کرونباخ) استفاده شده است.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی و ایرانی )
مقاله بیس: دارد (یک مقاله انگلیسی )
مولفه:دارد(سوالات مرتبط مشخص است)
تعریف مفهومی و عملیاتی:دارد
نوع فایل: word
تعداد صفحات: ۹
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما