پرسشنامه طرحواره یانگ (YSQ) (نسخه سوم فرم کوتاه)

پرسشنامه طرحواره یانگ (YSQ) (نسخه سوم فرم کوتاه)

دانلود پرسشنامه استاندارد در مورد طرحواره یانگ YSQ نسخه سوم فرم کوتاه شامل پرسشنامه استاندارد ، امتیازبندی ، تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

پرسشنامه طرحواره یانگ (YSQ) (نسخه سوم فرم کوتاه) توسط یانگ (۲۰۰۵) ساخته شده است که از ۶۷ گویه و ۱۲ خرده مقیاس شکست / وابستگی (۱۰ سوال)، انزوای احتماعی / بازداری هیجانی (۶ سوال)، محرومیت هیجانی (۴ سوال)، نقص (۳ سوال)، جلب توجه (۶ سوال)، به هم ریختگی (۷ سوال)، ترک شدگی (۳ سوال)، آسیب پذیری در برابر ضرر و بیماری (۶ سوال)، خودقربانی کردن (۸ سوال)، تنبیه / معیارهای ناعادلانه (۵ سوال)، استحقاق (۵ سوال) و بی اعتمادی (۴ سوال) تشکیل شده است که به منظور ارزیابی طرحواره های ناسازگارانه شناختی بکار می رود.

روایی پایایی:
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می­گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می­شود. مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی )
نوع فایل:(word)
تعداد صفحات: ۷
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما