پاورپوینت آشنایی با جنگ های بالکان

پاورپوینت آشنایی با جنگ های بالکان

آشنایی با جنگ های بالکان شامل ۳۶ اسلاید زیبا
با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ،

همچنین ببینید :
پاورپوینت اهداف جنگ چیست
مقاله جنگ سایبری
پاورپوینت تاثیر جنگ بر روان انسان ها

مقدمه مقاله
آغاز قرن بیستم مقارن بود با ظهور قدرت‌ های صنعتی و نظام تازه‌ نفس و تضعیف امپراتوری‌های کهنسال. یکی از این امپراتوری‌ها که قریب به ۵ قرن قدمت داشت و مناطق تحت تصرف آن با توان نظامی و اقتصادی آن تطبیقی نداشت، امپراتوری عثمانی بود. امپراتوری عثمانی که زمانی با کمک سپاهیان پرقدرت ینی‌چری خود در شرق تا مرز ایران، در شمال تا مرکز اروپا و در غرب شمال آفریقا، شبه جزیره عربستان و خاورمیانه را تحت انقیاد داشت اکنون در اثر ضعف شدید، تمام متصرفات خود را یکی پس از دیگری از دست می‌داد. واقع قضیه این بود که عثمانی باید در قرن نوزدهم کاملاً از هم می‌پاشید و دو عامل سخت جانی این امپراتوری و بازی سیاست قدرت‌های اروپایی سبب ماندن این کشور تا ابتدای قرن بیستم شده بود. اما در دهه اول قرن بیستم پس از شکست‌های پی در پی عثمانی‌ها از اعراب، بلغارها، آلبانی‌ها، صرب‌ها و .. به نظر می‌رسید این امپراتوری تکیده حتی به طور تشریفاتی نیز نمی‌تواند باقی بماند. این زمانی بود که سیاستمداران اروپایی به عثمانی لقب مرد بیمار اروپا را داده بودند. (حال آن که ۴ قرن قبل اروپا به دلیل شکست‌های متعدد از ارتش عثمانی لقب «شمشیر قهر خدا» را به آن‌ها داده بود.)
و …

همچنین از مقاله های زیر دیدن کنید :
پاورپوینت انواع تبیین های مختلف جنگ
پاورپوینت جنگ اتمی و شیمیایی
پاورپوینت موزه جنگ منچستر
مقاله سلاح شیمیایی
مقاله تکنولوژی شیمیایی

فهرست مطالب
مقدمه
اهمیت نبردهای بالکان
آغاز نبردهای بالکان
جرقه در انبار باروت
دول اروپایی نجات دهنده عثمانی؟
مذاکرات بی‌نتیجه
مذاکره صلح
جنگ دوم بالکان
گذشته چراغ راه آینده
پایان


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما