پرسشنامه خودشکوفایی مصرف کننده بروکر (CSAT)

پرسشنامه خودشکوفایی مصرف کننده بروکر (CSAT)

دانلود پرسشنامه خودشکوفایی مصرف کننده بروکر (CSAT) شامل پرسشنامه استاندارد امتیازبندی تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه خودشکوفایی مصرف کننده (CSAT) توسط Brooker در سال ۱۹۷۵ ساخته شده است که از ۴۰ گویه تشکیل شده است که به منظور سنجش میزان خودشکوفایی در رفتار مصرف کننده بکار می رود.این پرسشنامه از ۱۴ بعد تشکیل شده است که عبارتند از: «جدایی»، «پذیرش خود – دیگران»، «بشر دوستی»، «ساختار شخصیتی دموکراتیک»، «حل تعارض»، «خود به خودی – بی آلایشی»، «تازگی قدردانی»، «رابطه وسیله – هدف»، «خود مختاری – استقلال»، «شوخ طبعی»، «مشکل محور»، «مقاومت در مقابل فرهنگ پذیری»، «ادراک از واقعیت» و «روابط میان فردی».تمام سوالات به صورت دو گزینه ای بوده و از افراد خواسته می شود که در هر قسمت از بین گزینه های یک و دو، یکی را انتخاب کنند. گزینه ای که علامت * دارد نشان دهنده ی خودشکوفایی در شخص است.

همچنین ببینید
پرسشنامه خودشکوفایی افراد
پرسشنامه سوگیری شخصی- گرایش خود شکوفایی
مقاله خودشکوفایی

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می شود.مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند.این پرسشنامه ترجمه شده از روی یک ابزار به زبان انگلیسی است که تا کنون در ایران اجرا نشده است و نیازمند اعتباریابی (سنجش روایی و پایایی است).اما brooker روایی این پرسشنامه را مطلوب گزارش کرده و پایایی آن را طبق آلفای کرونباخ مطلوب ذکر کرده است.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی)
نوع فایل: word)
تعداد صفحات: ۶
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.