طرح درس نگاهی به فضا علوم نهم

طرح درس نگاهی به فضا علوم نهم

درس نگاهی به فضا علوم نهم عنوان فصل 10 کتاب علوم تجربی پایه نهم ، نگاهی به فضا می باشد. در این درس دانش آموزان با علم نجوم ، کهکشان ، ستارگان ، صورت های فلکی ، جهت یابی ، منظومه شمسی ، سیارات ، قمر ، سیارک ها و شهاب سنگ ها آشنا می شوند.

در این قسمت ، طرح درسی روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم . این طرح درس شامل 3 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده است.

طرح درس مذکور در یک جدول زیبا تهیه و تنظیم شده و قابلیت ویرایش مطالب آن توسط دیگران وجود دارد.

در ابتدای این طرح درس ، اهداف ( کلی ، جزئی و رفتاری ) در حیطه های مختلف در نظر گرفته شده و پس از آن به سراغ مراحل مقدماتی رفته ایم.

در مرحله مقدماتی ، توضیحاتی در مورد وسایل کمک آموزشی ، چیدمان کلاس ، برقراری ارتباط ، ارزشیابی تشخیصی و ایجاد انگیزه ذکر شده است .

بعد از مرحله مقدماتی ، نوبت به اجرای تدریس می باشد . توضیحات و فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند در طرح درس ذکر شده است.

در پایان ، ارزشیابی انجام شده و درس جمع بندی می شود و در نهایت به دانش آموزان تکلیف ارائه می کنیم.

قابل ذکر است : در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق ، پرسش های مختلفی از این درس به همراه پاسخ فعالیت ها ( در 5 صفحه ) نیز وجود دارد.


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما