پرسشنامه سبک رهبری لوتانز

پرسشنامه سبک رهبری لوتانز

سبک رهبری لوتانز

پرسشنامه آماده مدیریت
معرفی پرسشنامه
پرشسنامه سبک رهبری توسط لوتانز ساخته شده است و حاوی ۳۵ گویه است از این مقیاس ۱۵ گویه برای سنجش رابطه مداری مدیران و ۲۰ گویه برای سنجش وظیفه مداری می باشد.

توضیحات:
نحو نمره گذاری این مقیاس بصورت طیف لیکرت می باشد ولی لوتانز پیشنهاد می کند که نحوه نمره گذاری به این صورت باشد که اگر مدیران و دبیران به سوالات ۷،۸،۱۲،۱۸،۱۹،۳۰،۳۴،۳۵ جواب ندرتا ًیا هیچگاه بدهد، یک امتیاز می گیرد و اگر به همین سوالات پاسخ همواره (زیاد)، غالباً (خیلی زیاد) و یا نظری ندارم (متوسط)، دادند امتیازی نمی گیرند در صورتیکه به سایر سوالات به غیر از این پاسخ همواره و یا غالباً داده باشند یک امتیاز می گیرند و در غیر اینصورت امتیازی دریافت نمی کنند.

حداکثر نمره مدیران در بعد رابطه مداری ۱۵ و در سازمان مداری ۲۰ و در مجموع ۳۵ می باشد. چنانچه نمره مدیری که از اتصال دو نمره رابطه مداری و سازمان مداری روی محور تلفیقی نیمرخ رهبری لوتاس بدست می آید. اگر کمتر از ۹۹/۵ باشد از سبک رهبری تلفیقی ضعیف،اگر کمتر از۹۹/۱۰ باشد سبک رهبری تلفیقی متوسط و اگر بالاتر از ۱۱ باشد سبک رهبری قوی استفاده می کند.

هدف: ارزیابی سبک رهبری مدیران مدرسه توسط کارکنان و معلمان
تعداد سوال : ۳۵
روایی و پایایی : دارد
تعاریف عملیاتی متغیرها : دارد
فرمت فایل : ورد آفیس WORD
تعداد صفحات : ۹

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.