آزمون شخصیت مایرز بریگز

آزمون شخصیت مایرز بریگز

دانلود پرسشنامه استاندارد آزمون شخصیت مایرز بریگز MBTI

معرفی پرسشنامه

آزمون های ایزابل مایرز روی بیش از پنج هزار نفر از دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه جورج واشنگتن، انجام شد.۱۲ سال بعد ایزابل مجددا نتایج آن آزمون را مطالعه کرد و متوجه شد دانشجویانی که در آزمون مذکور شرکت کرده بودند،مشاغلی همچون (تحقیق،پزشکی عمومی،جراحی و کارهای دولتی)را انتخاب کردند،که از تیپ شخصیتی شان انتظار می رفت.مطالعه در بخش پرستاری شامل ۱۰ هزار دانشجو می شد.
یک آزمون روانشناسی برای تعیین تیپ های شخصیتی است که از دهه ۱۹۴۰ تا به حال مورد استفاده قرار می گیرد.این آزمون در پایه گذاری شیوه های مختلف آزمون های روانشناسی که امروزه کارفرمایان برای استخدام کارمندان از آنها استفاده می کنند نقش مؤثری داشته است. این آزمون ۸۷ سوال دارد.
به مجموعه خصوصیاتی که فرد در تعامل با دیگران از خود نشان می دهد شخصیت می گویند.شخصیت تطبیق منحصر به فرد هر شخص با محیط اطرافش را گویند.تعیین شخصیت هر فرد منحصر به خودش است که در انطباق با محیط شکل می گیرد.

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
روایی و پایایی این پرسشنامه ذکر شده است.

پایایی و روایی: دارد (خارجی )
تفسیر : دارد
تعریف مفهومی و عملیاتی: دارد
فرمت فایل: ورد آفیس WORD
تعداد صفحات: ۳۱
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما