پرسشنامه عملکرد نوآورانه

پرسشنامه عملکرد نوآورانه

عملکرد نوآورانه

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه عملکرد نوآورانه اسکندر زاده شامل ۱۴ سوال است.
نوآوری: نوآوری ،عملی کردن اندیشه ­های نو و بدیعی است که از خلاقیت ناشی می شود. متخصصان مدیریت نوآوری را مترادف با ابداع می­دانند و معتقدند نوآوری فرایند پایانی خلاقیت و به عبارتی جلوه و نمود بیرونی آن می­باشد که به صورت یک محصول یا تولید بدیع و تازه آشکار میشود. (به نقل از اسکندرزاده، ۱۳۹۳).

تعریف عملیاتی متغیر پرسشنامه

تعریف عملیاتی این بعد ، از مجموع نمرات کارکنان در گویه های ( ۱ الی ۱۴) بدست می آید و با شاخصهای موجود در گویه ها اندازه گیری می شود.

پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). در پژوهش اسکندرزاده (۱۳۹۳) پایایی پرسشنامه بر اساس روش آلفای کرونباخ برای کل پرسشنامه با استفاده از نرم افزار SPSS به دست آمده است و در نهایت بر روی گروه نمونه آماری اصلی به اجرا گذاشته شد.

روایی پرسشنامه

اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم (سرمد و همکاران،۱۳۹۰). در پژوهش اسکندرزاده (۱۳۹۳) برای تعیین روایی پرسشنامه از روایی محتوا استفاده شده است. بدین صورت که پرسشنامه، در اختیار تعدادی از صاحب‌ نظران سازمان و مدیریت قرار گرفته است در نتیجه مواردی جهت اصلاح پیشنهاد گردید و سر انجام پس از اعمال اصلاحات در پاره‌ ای از موارد پرسشنامه نهایی مورد استفاده قرار گرفت.

مشخصات پرسشنامه

روایی و پایایی: دارد
تفسیر و شیوه نمره گذاری: دارد
فرمت فایل: ورد آفیس WORD
فایل PDF: دارد
تعداد سوال:  ۱۴ سوال
تعداد مولفه:  ۴ مولفه
تعاریف عملیاتی و مفهومی پرسشنامه: دارد
مدل پرسشنامه: دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.