پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده ویک و لئون

پرسشنامه ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده ویک و لئون

دانلود پرسشنامه استاندارد ارزیابی شایستگی های سازمان یادگیرنده ویک و لئون شامل پرسشنامه استاندارد امتیازبندی تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

پرسشنامه سازمان یادگیرنده، به منظور تعیین این که آیا سازمان شما از شایستگی های یک سازمان یادگیرنده برخوردار است، به کار گرفته می شود. ابتدا سازمان ] یا گروهی [ را که می خواهید ارزیابی نمایید، انتخاب کنید. سپس در ستون اول، بر اساس این که هر جمله چقدر بیانگر واقعیت موجود در سازمان مورد نظر می باشد، امتیاز یک تا پنج را انتخاب کنید. در ستون دوم (وضع مطلوب) سازمان را بر حسب اینکه چگونه باید باشد، رتبه بندی نمایید. در نهایت از طریق جمع جبری، امتیازهای هر دو موقعیت، مشخص می شود.

روایی و پایایی:
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می شود.مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند. (توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی)
نوع فایل: word
تعداد صفحات:۶
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما