پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان کارول

پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان کارول

مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان

پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان، توسط کارول (۱۹۹۱) طراحی شده است. این پرسشنامه دارای ۲۰ سوال و ۴ مؤلفه مسؤولیت پذیری اقتصادی، مسؤولیت­ پذیری قانونی، مسؤولیت­ پذیری اخلاقی، مسؤولیت ­پذیری اجتماعی می باشد و بر اساس طیف پنح گزینه ای لیکرت با سوالاتی مانند (در اجرای وظایف همکارانم به آن ها کمک می کنم تا به صورت بهره ور عمل کنند.) به سنجش مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان می پردازد.

مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان: به عنوان خط و مشی و تکنیکی ورای اجبارات قانونی آن، به منظور سود دهی برای کل جامعه اشاره دارد.

روایی و پایایی پرسشنامه

روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.

پایایی ابزار جمع آوری داده
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه مسؤولیت پذیری اجتماعی سازمان از روش آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم به دست آمده است.

روایی و پایایی: دارد
نحوه نمره گذاری: دارد
نوع فایل: ورد آفیس Word
مولفه: دارد
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما