پرسشنامه عدم تمایل به مشارکت کارکنان

پرسشنامه عدم تمایل به مشارکت کارکنان

دانلود پرسشنامه استاندارد عدم تمایل به مشارکت کارکنان

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه عدم تمایل مشارکت عنوان آزمون محقق ساخته ای است که با هدف ارزیابی و بررسی عدم تمایل به مشارک کارکنان تهیه و تنظیم شده است .این پرسشنامه شامل ۴۵ سوال می باشد که در طیف لیکرت ۵ درجه ای از خیلی مخالف تا خیلی مخالف نمره گذاری شده است. همچنین حاوی ۱۱ مولفه می باشد.
امروزه به منظور نیل به پیشرفت روزافزون سازمانها از جنبه های مدیریت و نیروی انسانی ، افزایش کارآیی و کاهش ضایعات ، پیروزی در میدان رقابت و مواردی از این گونه مشارکت صحیح و موفقیت آمیز کارکنان در تصمیم گیریها و امور سازمان امری ضروری به نظر می رسد.بنابراین ، ضمن اینکه مشارکت زیردستان از رسالتهای مدیر است ، باید به این موضوع توجه کرد که اجرای این نظام بدون بسترسازیهای مورد لزوم سازمانی و ایجاد زمینه های فکری صحیح در مدیریت و کارکنان و همچنین بدون دقت کافی هنگام اجرای مشارکت ،عدم موفقیت در رسیدن به اهداف مشارکت و ایجاد هرج و مرج در فضای سازمان راهمراه خواهد داشت که این مسئله خود باعث بروز نگرش منفی به نظام مدیریت مشارکت جو خواهد شد.لذا توجه به موانع اجرای صحیح نظام مشارکت در سازمانها از ضروریات است .

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
روایی و پایایی این پرسشنامه ذکر شده است.

روایی و پایایی: دارد
تفسیر و شیوه نمره گذاری: دارد
فرمت فایل: ورد آفیس WORD
مولفه : دارد(سوالات مربوط به هر مولفه مشخص است)
تعداد صفحات: ۱۳
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما