مصاحبه حافظه شرح حال

مصاحبه حافظه شرح حال

دانلود پرسشنامه استاندارد مقیاس مصاحبه حافظه شرح حال

معرفی پرسشنامه

مصاحبه حافظه شرح حال برای فاصله سنی ۱۸سال به بالا مناسب است که در قالب یک مصاحبه ساختاریافته مشتمل بر دوبخش اجرا می شود .بخش اول مربوط به حافظه شرح حال معنایی به ارزیابی یادآوری رویدادهای گذشته زندگی شخصی افراد می پردازد .در این بخش آزمودنی ملزم به یادآوری حقایق زندگی گذشته مربوط به دوران کودکی،ابتدای بزرگسالی و وقایع دوران اخیر می باشد. بخش دوم به یادآوری حافظه شرح حال رویدادی همان سه دوره زمانی می باشد . این آزمون ساده و از قابلیت اجرایی نسبتا سریع برخوردار است و برای بیماران جالب و جذاب می باشد.AMI یک ارزیابی از حافظه شخصی دور(پیش گستر) ارائه می دهد. عملکرد افراد در این آزمون می تواند با آنچه از تکالیف مربوط به حافظه دور رایج که به ارزیابی دانش وقایع عمومی می پردازد مقایسه گردد

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
روایی و پایایی این پرسشنامه  ذکر شده است.

پایایی و روایی: دارد (ایرانی)
تفسیر و شیوه نمره گذاری: دارد
فرمت فایل: ورد آفیس WORD
تعداد صفحات: ۲۴
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.