پرسشنامه مهارتهای هفتگانه فناوری اطلاعات

پرسشنامه مهارتهای هفتگانه فناوری اطلاعات

دانلود پرسشنامه استاندارد مهارتهای هفتگانه فناوری اطلاعات شامل پرسشنامه استاندارد،امتیازبندی،تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

توسعه علوم و تکنولوژی در زمان حال، موجب می شود که تربیت نیروی انسانی نقش حائز اهمیتی را در جوامع پیدا کند. صاحبنظران از نیروی انسانی به عنوان عالی ترین و مهمترین ثروت هرکشوری نام می برند و در این میان هر جامعه ای که بهتر بتواند این ثروت ملی را پرورش دهد و تحت آموزش و توسعه مداوم قرار دهد قطعا از سایرین پیشی خواهد گرفت. با توجه به تکامل سریع کامپیوتر در سازمان لازم است کارکنان به منظور آینده نگری با تحولات جاری و آینده انواع کامپیوترها و کاربردهای آنها کاملا آشنا شوند. بررسی تاثیر مهارتهای هفتگانه فناوری اطلاعات بر بهبود عملکرد شغلی کارکنان عنوان پرسشنامه ای است که  با ۲۵گویه بسته پاسخ معرفی و تنظیم شده است. نمره گذاری پرسشنامه براساس طیف لیکرت ۵ درجه ای و خیلی زیاد تا خیلی کم می باشد.

روایی و پایایی پرسشنامه

روایی محتوایی و صوری پرسشنامه توسط اساتید دانشگاه تایید شده است . همچنین پایایی آن توسط تیم تحقیقاتی مادسیج از طریق آلفای کرونباخ  ذکر شده است.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (فارسی)
نوع فایل:(word)
تعداد صفحات:۷
منبع: دارد(پایان نامه)
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما