موفقیت آمیز ترین رژیم لاغری

موفقیت آمیز ترین رژیم لاغری

آیا برای کاهش وزنی آسان و لاغری سالم آماده اید؟ برای داشتن یک رژیم سالم و البته موفقیت آمیز نکاتی ریز اما کارساز وجود دارد که در ادامه خواهید خواند.

رژیم لاغری بسیار مفید و آسان
به دلیل برخی عادات نادرست در تغذیه اغلب افراد دچار چاقی و اضافه وزن می شوند. ما برای شما ۷ عادت موفق در کاهش وزن و لاغری را پیشنهاد می کنیم.
اما این هفت عادت مفید و موفق در کاهش وزن چیست؟

۱-مصرف دسرها را نصف کنید
در شش ماه اول شروع رژیم لاغری کسر مصرف دسرها تاثی فوق العاده ای خواهد داشت و حتما در شش ماهه دوم خود به خود بدن ما علاقه ای به مصرف دسرها نخواهد داشت.

۲-تا حد امکان شکر مصرف نکنید
این موضوع فقط مخصوص خود شکر نیست بلکه تمام موادی که شکر در تهیه ی آنها دخالت دارد رادر برنامه ی غذایی خود کم کنید چرا که شکر فرآیند کاهش وزن را تاحد چشمگیری کاهش میدهد.

توصیه هایی برای رژیم لاغری آسان

۳-بشقاب غذای خود را رنگ کنید
اشتباه نکنید تا زمانی که این همه سبزیجات و میوه های خوش رنگ را خداوند آفریده نیازی به رنگهای مصنوعی نیست.مصرف روزانه ۵ وعده میوه و سبزیجات یکی از بهترین روش ها در تضمین سلامت بدن است.

۴-غذاهای سرخ شده را فراموش کنید
اگر در کاهش وزن خود عجله دارید از مصرف غذاهای سرخ شده جدا خودداری کنید چرا که اگر برنامه ی رژیمی شما مختص ۶ ماه باشد با مصرف غذاهای سرخ شده شما بعد از ۱۰ ماه نتیجه خواهید گرفت.

۵-گوشت و لبنیات را به اندازه متوسط مصرف کنید
حذف کامل گوشت و لبنیات اثرات مخربی به دنبال خواهد داشت و همینطور مصرف مداوم آنها.

۶-از مصرف ماهی بیشتر لذت ببرید
برای این مطلب کافیست بدانید که هرچقدر دوست دارید برای جبران کمبودهای بدنتان در زمان رژیم البته بدون افزایش وزن می توانید ماهی بخورید.

۷-از رستوران ها فاصله بگیرید
مطالعات ثابت کرده است که مصرف غذاهای خانگی در کاهش وزن کمک بزرگی است و به همین دلیل از خوردن غذاهای آماده به خصوص فست فود خودداری کنید.


اولین نفر باشید

نظر شما