پرسشنامه نقش جنسی بم (BSRI) – فرم کوتاه

پرسشنامه نقش جنسی بم (BSRI) – فرم کوتاه

دانلود پرسشنامه استاندارد نقش جنسی بم (BSRI) – فرم کوتاه شامل پرسشنامه استاندارد،مولفه،امتیازبندی،تفسیر و روایی – پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

فرم کوتاه مقیاس نقش جنسی بم بر اساس فرم بلند آن ساخته شده است. بم (۱۹۸۱) براساس تحلیل عوامل انجام شده بر روی فرم بلند نقش جنسی بم (۱۹۷۴) فرم کوتاه آن را ساخت. فرم کوتاه یک مقیاس ۳۰ ماده ای است که شامل ۱۰ ماده زنانگی که عبارتند از باعاطفه، دلسوز، حساس به نیازهای دیگران، فهمیده، غمخوار، مشتاق به تسکیل احساسات جریحه دار شده دیگران، گرم و صمیمی، خوش قلب و با ملاحظه، علاقمند به بچه و ملایم، ۱۰ ماده مردانگی شامل پای بند به عقاید و باورهای خود، مستقل، با جرأت، دارای شخصیت با ثبات و قوی، دارای شخصیت نافذ، دارای قابلیتهای رهبری، تمایل به ریسک، سلطه گر، گرایش به موضع گیری قاطع و پرخاشگر و ۱۰ ماده مطلوبیت اجتماعی شامل با وجدان و وظیفه شناس، دمدمی مزاج، قابل اعتماد، حسود، رازدار، سازگار، مغرور و خودپسند، مردم دار و پای بند به سنت است.

روایی و پایایی پرسشنامه
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می شود.مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند. (توضیحات کامل در داخل فایل)

مشخصات پرسشنامه

پایایی و روایی: دارد (ایرانی)
نوع فایل: ورد آفیس WORD
مولفه: دارد (سوالات مربوط به هر مولفه مشخص است)
تعداد صفحات: ۶
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما