پرسشنامه مصرف کنندگان مسئول در قبال محیط زیست استون و همکاران

پرسشنامه مصرف کنندگان مسئول در قبال محیط زیست استون و همکاران

دانلود پرسشنامه استاندارد مصرف کنندگان مسئول در قبال محیط زیست استون و همکاران شامل پرسشنامه استاندارد مولفه امتیازبندی تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه مصرف کنندگان مسئول در قبال محیط زیست ، توسط استون و همکاران در سال ۱۹۹۵ تهیه و تنظیم شده است.این پرسشنامه دارای ۳۱ سوال بوده و با هدف سنجش میزان مسئولیت پذیری مصرف کننده در قبال محیط زیست  ساخته شده است. طیف پاسخگویی پرسشنامه مذکور از نوع لیکرت ۵ درجه ای بوده است و از کاملا مخالفم تا کاملا موافقم امتیازبندی شده است.

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می شود.مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند.این پرسش نامه ترجمه شده از روی یک ابزار انگلیسی است که تاکنون در ایران اجرا نشده است و نیازمند اعتبار یابی (سنجش روایی و پایایی است) اما استون روایی و پایایی آن را مطلوب بیان کرده است.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی)
مولفه : دارد ( سوالات مربوط به هر مولفه مشخص است)
فرمت فایل: ورد آفیس word
تعداد صفحات: ۸
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما