پرسشنامه سنجش آگاهی افراد درباره بیماری های مقاربتی (رحمتی نجار کلائی ،۱۳۸۶)

پرسشنامه سنجش آگاهی افراد درباره بیماری های مقاربتی (رحمتی نجار کلائی ،۱۳۸۶)

دانلود پرسشنامه استاندارد سنجش آگاهی افراد درباره بیماریهای مقاربتی رحمتی نجار کلائی ۱۳۸۶ شامل پرسشنامه استاندارد امتیازبندی تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

پرسشنامه سنجش آگاهی افراد درباره بیماریهای مقاربتی توسط رحمتی نجار کلائی (۱۳۸۶) ساخته شده که دارای ۲۰ عبارت می باشد. این پرسشنامه با استفاده از مطالعات مشابه و تحت نظر متخصصین عفونی بیمارستان امام خمینی تهران تهیه و تنظیم گردید. عبارات پرسشنامه در مورد بیماری های مقاربتی شایع (سوزاک ، هپاتیت B، کلامیدیا ، سفلیس ، تب خال تناسلی ، زگیل تناسلی ) و روش های انتقال و پیشگیری از این بیماری ها بود.

روایی و پایایی
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می شود.مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند. (توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (ایرانی)
نوع فایل: word
تعداد صفحات:۹
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما