پرسشنامه سیستم های اطلاعات مدیریت در کتابخانه ها

پرسشنامه سیستم های اطلاعات مدیریت در کتابخانه ها

پرسشنامه درباره سیستم های اطلاعات مدیریت در کتابخانه ها شامل پرسشنامه استاندارد امتیازبندی تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

این پرسشنامه توسط اکبری در قالب ۳ بخش (مشخصات جمعیت شناختی ، وضعیت سیستم اطلاعات مدیریت کتابخانه ، کمیت و کیفیت اطلاعات ارائه شده )، با ۷۵ سوال ( ۶ سوال مربوط به مشخصات جمعیت شناختی ، ۱۳ سوال مربوط به بررسی وضعیت سیستم اطلاعات مدیریت ، ۲۱ سوال مربوط به مطلوب بودن اطلاعات ارائه شده و ۳۵ سوال مربوط به میزان و نوع اطلاعات ارائه شده به مدیران) طراحی و تنظیم شد.

روایی و پایایی پرسشنامه
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می­گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می­شود. مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (خارجی )
نوع فایل: ورد آفیس word
تعداد صفحات: ۱۹
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما