پرسشنامه رضایتمندی بیماران در بیمارستان ۲

پرسشنامه رضایتمندی بیماران در بیمارستان ۲

دانلود پرسشنامه در مورد رضایتمندی بیماران در بیمارستان ۲ شامل پرسشنامه استاندارد امتیازبندی مقاله بیس تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه رضایتمندی بیماران در بیمارستان از ۱۱ گویه تشکیل شده است که به منظور سنجش میزان رضایتمندی بیماران در بیمارستان بکار می رود.نمره گذاری پرسشنامه بصورت طیف لیکرت ۴ نقطه ای می باشد که برای گزینه های «کاملاً ناراضی»، «ناراضی»، «راضی» و «کاملاً راضی» به ترتیب امتیازات ۱، ۲، ۳ و ۴ در نظر گرفته می شود.

توجه : این پرسشنامه دو مدل می باشد که توضحیات پرسشنامه ۱ را در لینک زیر می توانید ببینید
پرسشنامه رضایتمندی بیماران در بیمارستان شماره ۱

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد.معمولاً دامنه ضریب اعتماد آلفای کرونباخ از صفر (۰) به معنای عدم پایداری، تا مثبت یک (۱+) به معنای پایائی کامل قرار می گیرد و هر چه مقدار بدست آمده به عدد مثبت یک نزدیکتر باشد قابلیت اعتماد پرسشنامه بیشتر می شود.مقصود از روایی یک آزمون یا پرسشنامه، آن خصیصه یا ویژگی ابزار گرد اوری اطلاعات است که مقولاتی را که برای آنها در نظر گرفته شده است تعیین کند.در پژوهش عارفی و طلایی (۱۳۸۹) برای تعیین روایی پرسشنامه از روش روایی محتوا استفاده شد. تعیین پایایی این پرسشنامه از طریق محاسبه آلفای کرونباخ صورت گرفت که برای کل پرسشنامه مطلوب تعیین شد.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد (ایرانی )
مقاله بیس: دارد
نوع فایل: ورد آفیس word
فایل PDF : دارد
تعداد صفحات: ۴
منبع: دارد
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

اولین نفر باشید

نظر شما