پرسشنامه اعتماد به نفس روزنبرگ (مقیاس روزنبرگ)

پرسشنامه اعتماد به نفس روزنبرگ (مقیاس روزنبرگ)

پرسشنامه مقیاس عزت نفس روزنبرگ (۱۹۶۵) عزت نفس کلی و ارزش شخصی را اندازه می­گیرد. این مقیاس شامل ۱۰ عبارت کلی است که میزان رضایت از زندگی و داشتن احساس خوب در مورد خود را می­سنجد . به نظر بورنت و رایت (۲۰۰۲) مقیاس عزت نفس روزنبرگ (SES) یکی از رایج­ترین مقیاس­های اندازه­گیری عزت نفس بوده و مقیاس معتبری در نظر گرفته می­شود زیرا برای عزت نفس از مفهومی مشابه با مفهوم ارائه شده در نظریه­های روان­شناختی درباره «خود» استفاده می­کند. SES به منظور ارائه یک تصویر کلی از نگرش­های مثبت و منفی درباره خود به وجود آمده است (روزنبرگ، ۱۹۷۹ به نقل از بورنت و رایت، ۲۰۰۲).
این مقیاس ضرایب همبستگی قوی­تری نسبت به پرسشنامه عزت نفس کوپر اسمیت (SEI) دارد و در سنجش سطوح عزت نفس دارای روایی بالاتری می­باشد.

فایل این پرسشنامه به همراه سوالات پرسشنامه می باشد.

این فایل شامل :
معرفی آزمون
اعتبار و روایی آزمون
شیوه نمره گذاری
منابع
سوالات پرسشنامه

تعداد صفحات : ۵
فرمت فایل : ورد آفیس word

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.


راهنمای خرید:

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

2 نظر

نظر شما


  1. تو سایت می نویسیم رایگان برای دانلود ده هزار قیمت گذاشتی روش مسلمانی دیگه فریبکاری تو ذاتته

  2. سلام ما توی سایت جلوی عنوان فایل ها می نویسیم رایگان توجه کنید که فقط محصولات رایگان این حالت رو دارند مثل این پرسشنامه تمایل به برنامه ریزی رایگان ما مثل سایت های دیگه به هیچ عنوان از این تگ ها برای ترغیب مشتری به خرید استفاده نمی کنیم دقت کرده باشید ما توی محصولات از هیچ برچسب و هشتگی استفاده نمی کنیم که الکی بنویسیم رایگان تا مشتری ها سر در گم بشن و خرید کنند توجه کنید هزینه های نگهداری سایت در این روزها خیلی بالا است ما نمی توانیم همه فایل ها رایگان بزاریم و این که بیشتر فایل ها با قیمت های نجومی 50 الی 100 هزار تومن ترجمه شده است که با قیمت های پایین در سایت برا فروش گذاشتیم که مشتری ها راحت خرید کنند بعضی از فایل با 10 تا فروش تازه برامون سود می ده و خیلی ها اصلا فروش نمی روند هیچ موقع و جیب ما می ره بیشتر به دنبال خرید باشید تا رایگان فرقی هم نمی کنه از این سایت بخرید و یا از سایت های دیگر دوستان مهم این است که حمایت کنید.
    مشکلی داشتین تماس بگیرید با شماره 09198383835 در خدمتتون هستیم موفق باشید.