آزمون استاندارد هوش آزمای مختلط ژیل

آزمون استاندارد هوش آزمای مختلط ژیل

آزمون استاندارد هوش آزمای مختلط ژیل
آزمون ژیل :
این آزمون در دبستان ها و به صورت فردی یا گروهی اجرا می گردد . توضیحات به صورت شفاهی به تمامی دانش آموزان کلاس داده می شود . قبل از اجرا توجه به برخی نکات ضروری است که این نکات را در داخل فایل می توانید مشاهده نمایید .

دستورالعمل :
بچه ها من اکنون دفترچه هایی به شما خواهم داد و سپس کارهایی انجام خواهید داد که سرگرم کننده است . تنها کافی است که خوب گوش دهید و هر چه می گویم خوب انجام دهید . من دفترچه ها را به شما می دهم ولی به آنها دست نزنید .

صفحه اول دفترچه شامل پرسشنامه ای در مورد دانش آموز است . آزمایش کننده اگر امکان داشته باشد قسمتی از این پرسشنامه را پر کند و اگر این کار میسر نباشد این اطلاعات بعد از آزمایش بوسیله معلمان تکمیل گردد . دفترچه را باز کنید و به اولین تصویر نگاه کنید ….. (بقیه دستورالعمل ها در داخل فایل) .

آزمون موزائیک ژیل :
آزمون هوش آزمای مختلف ژیل شامل آزمون موزائیک ژیل می باشد که توضیحات مفصل آن و تصاویر مربوطه را در داخل فایل می توانید مشاهده کنید .

روایی و پایایی : دارد (با منبع معتبر)
ابعاد (مولفه): دارد
نوع فایل: پی دی اف
تعداد صفحات: ۱۸
منبع: دارد (منبع پرسشنامه + منبع پایایی)
تعاریف عملیاتی و مفهومی: دارد
تفسیر و توضیحات: دارد – به صورت کامل و به دو طریق ( مولفه ای و امتیازی)شرح داده شده است، همچنین مدل پرسشنامه ترسیم شده است.

پرسشنامه کاملا استاندارد است


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

راهنمای خرید:

  • » لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • » همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • » ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • » در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.