پرسشنامه ارزیابی عملکرد تیم

پرسشنامه ارزیابی عملکرد تیم

دانلود پرسشنامه استاندارد ارزیابی عملکرد تیم

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه عملکرد تیم توسط میچاییل وست در قالب ۱۷ سوال تهیه شده است .این پرسشنامه دربرگیرنده ۶ مولفه است  که عملکرد تیم را مورد ارزیابی قرار می دهد . امتیازبندی پرسشنامه براساس طیف لیکرت بوده و از خیلی مخالف تا خیلی موافق را پوشش می دهد.
یک تیم مجموعه ای از افراد با مهارت های مکمل یکدیگر است که متعهدند برای دستیابی به یک هدف مشترک که همگی خود را در برابر آن پاسخگو می دانند تلاش کنند.همچنان که سازمان ها افقی تر می شوند و ساختار چندلایه آن ها به ساختاری متشکل از تیم های کاری تغییر می یابد، رهبران و اعضای این تیم ها در می یابند که باید بسیاری از وظایف مدیریتی را به انجام برسانند و در نتیجه نیازمند یادگیری فنون حل مساله و دستیابی به اثربخشی شوند.این تغییرات هم چنین روش های جدید اندازه گیری عملکرد را می طلبد. سنجش عملکرد تیم ، روش های فعلی را برای یک تیم فراهم می کند تا عملکرد، پویایی و اثربخشی خود را ارزیابی کند.

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
روایی و پایایی این پرسشنامه در پژوهش خارجی  ذکر شده است.

روایی و پایایی: دارد (خارجی)
تفسیر و شیوه نمره گذاری: دارد
فرمت فایل: ورد آفیس WORD
مولفه : دارد و سوالات مربوط به مولفه مشخص است
تعداد صفحات: ۷
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 5000 تومان

تعداد صفحات: 7

فرمت فایل: WORD