پرسشنامه میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه

پرسشنامه میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه

دانلود پرسشنامه استاندارد در مورد میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه، پرسشنامه ای محقق ساخته است که به منظور سنجش میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه طراحی شده است. این پرسشنامه دارای ۱۳ سوال می باشد و بر اساس طیف پنح گزینه ای لیکرت با سوالاتی مانند (به طور متوسط در شبانه روز چند ساعت از شبکه های اجتماعی تلفن همراه استفاده می کنید؟) به سنجش میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه می پردازد.

روایی و پایایی پرسشنامه میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه

روایی ابزار جمع آوری داده
اعتبار یا روایی با این مسئله سر و کار دارد که یک ابزار اندازه گیری تا چه حد چیزی را اندازه می گیرد که ما فکر می کنیم( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). روایی پرسشنامه میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه توسط اساتید و متخصصان این حوزه تأیید شده است.(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی ابزار جمع آوری داده

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می گیرد، یعنی اینکه ابزار اندازه گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می دهد( سرمد و همکاران،۱۳۹۰). پایایی پرسشنامه میزان استفاده از شبکه های اجتماعی تلفن همراه از روش آلفای کرونباخ بالای ۷۰ صدم به دست آمده است.(توضیحات کامل در داخل فایل).

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: ورد Word
مولفه: تک عاملی
نحوه نمره گذاری: دارد
منبع: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 5000 تومان

تعداد صفحات: 4

فرمت فایل: WORD