طرح درس آهنربای من علوم اول دبستان

طرح درس آهنربای من علوم اول دبستان

طرح درس آهنربای من علوم اول ابتدایی عنوان در ۱۳ کتاب علوم تجربی پایه اول دبستان، ” آهنربای من ” می باشد. در این درس دانش آموزان با مباحث مختلفی از جمله: شکل های مختلف آهن ربا، جذب یا دفع آهن ربا، قدرت جذب آهن ربا، آهن ربا در زندگی و … آشنا می شوند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه برای تدریس درس ” آهن ربای من ” آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای ۷ صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل ۴ صفحه بوده و در ابتدای آن اهداف مختلف در نظر گرفته شده و پس از آن به سراغ مرحله مقدماتی رفته ایم. در مرحله مقدماتی وسایل کمک آموزشی ، روش تدریس ، مدل کلاس ، برقراری ارتباط ، ارزشیابی تشخیصی و ایجاد انگیزه لحاظ شده است.

مهمترین قسمت طرح درس، اجرای تدریس است. توضیحات لازم برای اجرای تدریس به همراه فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند، در طرح درس منظور شده است. در پایان تدریس، ارزشیابی انجام شده و پس از جمع بندی درس به دانش آموزان تکلیف ارائه می شود.

طرح درس دوم شامل ۳ صفحه می باشد. در این طرح درس هم مانند طرح درس اول، توضیحات لازم برای قسمت های مختلف ( با نگارش متفاوت ) ذکر شده است.

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل روش تدریس این درس به همراه فایل سوال و جواب آن ( در ۵ صفحه) ، نیز وجود دارد.

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 20000 تومان

تعداد صفحات: 7

فرمت فایل: WORD