طرح توجیهی روغن زیتون

طرح توجیهی روغن زیتون

طرح توجیهی روغن زیتون

چکیده طرح کسب و کار
هدف از انجام این بررسی ، مطالعه و امکان سنجی احداث واحد تولید روغن زیتون است . در این بررسی بازار فروش، واردات و صادرات ، واحد های فعال و در دست احداث , منابع تامین مواد اولیه و کلیه ماشین الات و سایر امکانات مورد نیاز برای احداث واحد به تفصیل شرح داده شده است.

طبق بررسی انجام شده احداث چنین واحدی نیاز به سرمایه ثابتی حدود .۱۵۱ میلیارد تومان دارد و سرمایه در گردش مورد نیاز برابر .۴۱۱ میلیارد تومان و کل هزینه های تولیدی سالانه برابر ۷٫۹۷ میلیارد تومان است. سرمایه گذاری اولیه طرح ظرف مدت کمتر از ۸ ماه برگشت می یابد . لیکن برآورد های اقتصادی به شدت تابع قیمت فصلی مواد اولیه می باشد و توانایی رقابت با شرکت های دیگر نیز بسیار حائز اهمیت است.

احداث واحد در استان هایی نظیر گیلان و گلستان و مازندران و زنجان و قزوین و خوزستان و فارس که از نقطه نظر راه های ارتباطی و امکانات شهرک های صنعتی و بعلاوه نزدیکی به باغات زیتون و تهیه زیتون با حداقل هزینه حمل و نقل ، پیشنهاد می شود .

فهرست مطالب
– معرفی محصول
– مشخصات کلی محصول
– شماره تعرفه گمرکی
– شرایط واردات و صادرات
– استاندارد ملی و جهانی
– موارد مصرف و کاربرد
– کالاهای جایگزین
– اهمیت استراتژیک کالا
– وضعیت عرضه و تقاضا
– بررسی وضعیت بهره برداری
– بررسی اجمالی تکنولوژی و روش های تولید
– هزینه های قبل از بهره برداری
– سرمایه در گردش
– جدول برآورد حقوق و دستمزد
– هزینه های تعمیر و نگهداری و استهلاک
– هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده
و …

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 20000 تومان

تعداد صفحات: 69

فرمت فایل: WORD