پاورپوینت امنیت در سیستم های اطلاعاتی حسابداری

پاورپوینت امنیت در سیستم های اطلاعاتی حسابداری

امنیت در سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری جامعه برای تامین نیازهای اطلاعاتی خود به طور روز افزون به سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری وابستگی پیدا کرده است

امنیت در سیستم های اطلاعاتی حسابداری

مقدمه پاورپوینت
در تعریفی گسترده تر هدف از حسابداری عبارتست از تامین اطلاعات برای تصمیم گیری های اقتصادی در واقع حسابداری با تهیه اطلاعات مورد نیاز تصمیم گیرندگان، خدمتی حیاتی را ارائه می دهد تا آﻧﻬا بتوانند از میان گزینه های مختلف کاربرد منابع کمیاب در انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی، انتخابی منطقی انجام دهند. پس حسابداری در حقیقت حلقه اتصال بین فعالیت های تجاری و تصمیم گیرندگان به حساب می آید.

امنیت و تهدیدات امنیتی در سیستم های اطلاعاتی حسابداری

سیستم اطلاعاتی حسابداری مالی چیست

سیستم اطلاعات حسابداری
سیستم: به زبان ساده مجموعه ای از اجزاء بهم پیوسته است که با هم در ارتباط بوده و هدف واحدی را دنبال می کنند.

سیستم اطلاعاتی: اطلاعات و دستورات را به صورت وارده دریافت کرده و بر اساس دستورات، پردازش های لازم را انجام داده و نتایج را به صورت صادره گزارش می کند.

سیستم اطلاعاتی حسابداری: سیستم اطلاعاتی حسابداری مؤلفه و عنصری از شرکت است که بوسیله پردازش رویدادهای مالی، اطلاعات مالی و اطلاعات مبنای تصمیم گیری را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد.

سیستم اطلاعاتی حسابداری را می توان محل تقاطع دو موضوع گسترده یعنی حسابداری و سیستم اطلاعاتی مدیریت دانست. آنچه که در هر دو رشته حسابداری و سیستم اطلاعات مدیریت مشترک است توجه محوری به اطلاعات است.

حسابداری بیشتر به خود اطلاعات گرایش دارد در حالی که MIS بیشتر سیستمهایی را پوشش می دهد که اطلاعات را تولید می کنند.

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 20000 تومان

تعداد صفحات: 18

فرمت فایل: پاورپوینت