مقاله روانشناسی صنعتی و سازمانی

مقاله روانشناسی صنعتی و سازمانی

روانشناسی صنعتی و سازمانی

روانشناسی صنعتی و سازمانی (که به عنوان روانشناسی صنعتی سازمانی ، روانشناسی Íó ، روانشناسی کار ، روانشناسی سازمانی ، روانشناسی کار و سازمانی ، روانشناسی شغلی شناخته می شود ، روانشناسی یا ارزیابی استعداد پرسنل) صدق می روانشناسی را به سازمانها و محل کار. (در اواخر سال ۲۰۰۹ ، انجمن روانشناسی صنعتی و سازمانی قصد دارد

یک رای به نام خود یا حفظ و یا تغییر آن به جامعه برای روانشناسی سازمانی یا چیزی مشابه آن را حذف می کند که کلمه “صنعتی” و حفظ کلمه “سازمانی” می کند ، هر گونه تغییر ممکن است بسیاری از محققان در آمریکا ، پزشکان و برنامه های آموزشی در روانشناسی آیو به تغییر را به نام جدید خود را به رشته توصیف شود.)

روانشناسان صنعتی سازمانی مشارکت در موفقیت سازمان در بهبود عملکرد و رفاه مردم آن است. روانشناس یو و تحقیقات نشان میدهد که چگونه رفتارها و طرز برخورد می تواند از طریق بهبود شیوه های استخدام شود ، برنامه های آموزشی ، و سیستم بازخورد.

نگاه کلی

Guion (1965) تعریف روانشناسی آیو به عنوان “مطالعه علمی رابطه میان انسان و جهان را از کار می کنید :… در فرایند ساخت زندگی” (ص ۸۱۷). Blum و Naylor (1968) آن را به عنوان تعریف “فقط برنامه یا گسترش حقایق و اصول روانشناختی به مشکلات مربوط به انسان عامل در چارچوب تجارت و صنعت” (پنالتی ۴). روانشناسی آیو دارای تاریخی subsumed دو حوزه گسترده ای از مطالعه ، به عنوان آشکار شده

توسط نام خود را ، گرچه این تمایز شده است تا حد زیادی مصنوعی و بسیاری از مباحث هر دو برش در سراسر مناطق. روانشناسی آیو دارای ریشه در روانشناسی اجتماعی ؛ روانشناسان سازمانی به بررسی نقش محیط کار در کارایی و نتایج دیگر از جمله رضایت شغلی و سلامت. روانشناسی آیو توسط بخش ۱۴ از انجمن روانشناسی آمریکا نشان است. و………….


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

راهنمای خرید:

  • » لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • » همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • » ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • » در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.