پرسشنامه عوامل حیاتی موفقیت

پرسشنامه عوامل حیاتی موفقیت

دانلود پرسشنامه استاندارد در مورد عوامل حیاتی موفقیت در صنعت بانکداری همراه با یک مقاله معتبر پژوهشی و فایل خام spss پرسشنامه

پرسشنامه استاندارد عوامل حیاتی موفقیت
پرسشنامه استاندارد عوامل حیاتی موفقیت شامل ۲۵ گویه و هدف آن تعیین عوامل حیاتی موفقیت برای ایجاد استراتژی های مختلف در صنعت بانکداری می باشد .

تعریف مفهومی متغیر پرسشنامه
موفقیت یعنی رسیدن به هدفی که در ذهن فرد بوده است. پس چون افراد مختلف اهداف متفاوتی در ذهن خود دارند و برای رسیدن به آن اهداف تلاش می کنند، تلقی آنها از موفقت خود هم متفاوت خواهد بود. افراد مختلف به تناسب اعتماد به نفس خود و تجربه موفقیت های قبلی اهداف مختلفی را در ذهن خود مجسم کرده وبرای رسیدن به آن تلاش می کنند.بعضی اهداف آسان و بعضی اهداف سخت را انتخاب می کنند و بعضی هم اهدافی را در نظر می گیرند که ازنظر آسانی و دشواری در حدمتوسط است.توانایی مدیریت عملیات بانک،توسعه مارک و نشان تجاری بانک،توانایی بازاریابی بانکی و توانایی مدیریت بازار مالی از عوامل حیاتی موفقیت صنعت بانکداری می باشد(منبع داخل فایل) .

مقیاس  پرسشنامه
این پرسشنامه بر اساس مقیاس لیکرت (خیلی زیاد،۱؛ زیاد،۲؛ متوسط،۳؛کم،۴؛ خیلی کم ؛۵) می­باشد.

روایی و پایایی پرسشنامه
قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی  اینکه ابزار اندازه­گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
پایایی این پرسشنامه توسط (منبع داخل فایل) با آزمون آلفای کرونباخ با استفاده از نرم افزار  بالای spss  بدست آمده است که به طبق زیر می باشد.
(توضیحات کامل در داخل فایل)

پایایی و روایی: دارد
نوع فایل: ورد آفیس
منبع: دارد
تعریف مفهومی: دارد
مقاله بیس پرسشنامه : دارد ( یک مقاله معتبر پژوهشی جدید)
فایل خام spss پرسشنامه: دارد(به راحتی می توانید داده ها را وارد spss کنید)
تفسیر و نمره گذاری: دارد
گارانتی: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 5000 تومان

تعداد صفحات: 5

فرمت فایل: WORD