پرسشنامه غرور

پرسشنامه غرور

دانلود پرسشنامه استاندارد غرور ملی اسمیت و کیم

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه غرور ملی توسط Smith و Kim در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است که از ۱۵ گویه و ۲ خرده مقیاس غرور ملی عمومی (۵ سوال) و غرور ملی ویژه (۱۰ سوال) تشکیل شده است که به منظور سنجش غرور ملی در افراد بکار می رود.
هویت جمعی مجموعه ای از صفات و ویژگی های متمایز یک گروه اجتماعی و یا جامعه ای از دیگر گروههای اجتماعی یا جوامع است که در این ارتباط، بالاترین سطح هویت جمعی در هر جامعه هویت ملی آن جامعه است. این احساسات ملی به یک کشور خاص محدود نمی شود بلکه درون همه ملتها دیده میشود. اهمیت این موضوع به حدی است که هرملت قلمرو خود را در شرایطی هم برای خود و هم در ارتباط با دیگران تعریف می کند. از طرفی، هویت ملی به قدرت یکپارچه که بر اساس آن روابط افراد یک ملت به مثابه اعضای یک خانواده شکل گرفته است، اشاره دارد

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
روایی و پایایی این پرسشنامه ذکر شده است.

پایایی و روایی: دارد (خارجی)
تفسیر و شیوه نمره گذاری: دارد
فرمت فایل: ورد آفیس WORD
مولفه : دارد (سوالات مربوط به هر مولفه مشخص است)
تعداد صفحات: ۶
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 5000 تومان

تعداد صفحات: 6

فرمت فایل: WORD