گزارش کارآموزی آشنایی با مراکز مخابراتی

گزارش کارآموزی آشنایی با مراکز مخابراتی

آشنایی با مراکز مخابراتی

مختصری از گزارش کارآموزی
وقتی شماره تلفنی را می گیرید که تحت کنترل مرکز تلفن محلی دیگری می باشد، باید مراکز مزبور به گونه ای به یکدیگر متصل شوند. کنترل قطع و وصل این مراکز محلی توسط مرکز دیگری بنام مرکز تلفن شهری (TC) صورت می گیرد.

خطوط اتصال TC بین مرکز تلفن های محلی مبدأ و مقصد برقرار می باشد و کنترل قطع و وصل مبدأ و مقصد توسط سیستم هدایت موجود در این مراکز صورت می پذیرد. این مرکز بعد از برقراری اتصال با تلفن مقصد، سیگنالی به آن ارسال می کند که نشان می دهد شخصی در انتظار برقراری ارتباط می باشد. اگر نتوان از طریق مرکز تلفن شهری به مرکز تلفن محلی مورد نظر دسترسی پیدا کرد. در آن صورت باید ارتباط از سطح بالاتری در شبکه برقرار شود.

اگر چه هزینه مکالمه ی تلفنی در مرکز تلفن شهری محاسبه می شود، اما برقراری ارتباط از طریق چنین مرکزی در تمام موارد شامل هزینه ی مکالمه نمی شود. زیرا در مناطقی که تراکم جمعیت زیاد می باشد و چند مرکز تلفن محلی در یک منطقه قرار دارد، باز هم ممکن است برقراری ارتباط با مرکز تلفن محلی مجاور از طریق مرکز تلفن شهری صورت بگیرد.

فهرست مطالب
تعریفی از مخابرات
مراکز تلفن کوچک
مرکز تلفن محلی:
مرکز تلفن شهری
۱- مناقصه و خرید
۲- طراحی
۳- نصب و راه اندازی
۴- آزمایش و تحویل
پس سی. ام یازده کاناله:
مشخصات سیستم MA-30
مشخصات اصل سیستم
سیستم MA-30 دارای ۳ بخش عمده
یونیت مرکز یا Exchangeunit
یونیت طرف مشترک یا Remote Unit
نرم افزار NMS به دو Package تقسیم شده
NMS Eschange
NMS center
ویژگیهای NMS :
گزارش کار
مرکز تلفن حافظ:
مرکز تلفن ولیعصر:
گزارش کار
افزایش تجهیزات G. SHDSL

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 20000 تومان

تعداد صفحات: 31

فرمت فایل: WORD