پاورپوینت خودروهای هیبریدی

پاورپوینت خودروهای هیبریدی

خودروهای هیبریدی

پاورپوینت خودروهای هیبریدی به همراه تصاویر
مقدمه:
هیبرید: یعنی ترکیبی که از دو عنصر مجزا تشکیل شده است. به طور کلی تمامی وسایل نقلیه ای که از ادغام دو و یا چند پیشرانه انتقال نیرو . که بطور مستقیم یا غیر مستقیم به سیستم انتقال قدرت وابسته هستند را ماشین های هیبیریدی گوییم.

تاریخچه خودروی هیبریدی

یک مهندس آمریکائی به نام Piper در ۲۳ نوامبر ۱۹۰۵ یک ماشین هیبریدی ساخت. که قادر بود در طی ۱۰ ثانیه تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت شتاب بگیرد. موتور این خودرو ترکیبی از موتور بنزینی و موتور الکتریکی بود. که امروزه به عنوان موتور هیبریدی شناخته می‌شود. Piper در سه سال و نیم بعد، اختراع خود را ثبت نمود.

اما پیشرفت سریع موتورهای احتراق داخلی با قدرت و گشتاور بالا در آن دوره،. همچنین قابلیت استارت بدون هندل آنها و از همه مهمتر پایین بودن قیمت سوختهای فسیلی . و مطرح نبودن آلودگی محیط زیست، سبب عدم توجه به این نوع خودروها شد.

در پی بحرانهای نفتی سالهای ۱۹۷۰ دوباره این خودروها مورد توجه قرار گرفتند. ولی تا سال ۱۹۹۰ که کار اصولی با مشارکت PNGV (Partnership for a New Generation Vehicle) در آمریکا آغاز گردید. این خودروها به طور جدی پیگیری نشدند.

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 20000 تومان

تعداد صفحات: 26

فرمت فایل: پاورپوینت