پاورپوینت ماشین های کشاورزی

پاورپوینت ماشین های کشاورزی

ماشین های کشاورزی

بخشی از پاورپوینت ماشین های کشاورزی
ماشین تراش TC CNC
ماشینهای تراش گروه TC تولیدی در ماشین سازی تبریز گستره وسیع نیازهای کشور را به این نوع از ماشین آلات پوشش می دهند. استفاده از بستر مایل در استراکچر اصلی ماشین ، به کارگیری دقت های عالی در ساخت قطعات . و مجموعه های تشکیل دهنده آن، مراعات آخرین استانداردهای صنعت ماشین سازی در تمام مراحل ساخت.  اعم از طراحی، تولید و مونتاژ نهایی موجب گردیده است. که از ابتدای معرفی این گروه از ماشین آلات تراش سی ان سی به بازار از استقبال وسیع خریداران و استفاده کنندگان بررخوردار شوند.

ماشین تراش TN 71 BR

مقاوم در برابر بارهای استاتیکی و نیروههای دینامیکی چرخدنده ها و راه گاه های طولی میز آبکاری و سنگ زنی شده اند. موتور محرکه اصلی دارای توان ۷٫۵ کیلو وات می باشد. امکان ماشین کاری قطعات با حداکثر ۹۶۰mm با استفاده ازشکاف میزمجهز به مکانیزم برگشت سریع. در حرکت های طولی و عرضی امکان ماشین کاری قطعات با دقت بالا و صافی سطح مناسب . مخروط ثیشانی محور اصلی مطابق باDIN 55022 می باشد. با تجهیز ساختن این دستگاه با انواع وسایل مخصوص به ماشین چند منظوره تبدیل می شود. این ماشین برای عملیاتی از قبیل روتراشی کپی تراشی دنده تراشی سنگ تراشی سوراخکاری و مخروط تراشی مناسب می باشد.

ماشین FP 4MB

مجهز به سیستم CNC یک فرز یونیورسال FP4MB ماشین کنترل پیشرفته . با امکانات کنترل همزمان سه محور (X,y,z) و مناسب در انجام عملیات فرزکاری سوراخکاری،قلاویززنی،. روی قطعات و قالبهای پیچیده می باشد. سرعت محور اصلی ماشین (اسپیندل) توسط موتور مخصوص AC Servo . که به صورت پیوسته و در سه محدوده با انتخاب اتوماتیک دنده قابل کنترل است،تامین می شود. و این امکان اثر بسیار مطلوب را در کیفیت سطح مورد ماشینکاری بر جای می گذارد.

ماشین تراش TN 50 BR

مقاوم در برابر بارهای استاتیکی و نیروههای دینامیکی چرخدنده ها و راه گاه های طولی میز آبکاری و سنگ زنی شده اند. موتور محرکه اصلی دارای توان ۷٫۵ کیلو وات می باشد. امکان ماشین کاری قطعات با حداکثر ۹۶۰mm با استفاده ازشکاف میز مجهز به مکانیزم برگشت سریع .در حرکت های طولی و عرضی امکان ماشین کاری قطعات با دقت بالا . و صافی سطح مناسب مخروط ثیشانی محور اصلی مطابق باDIN 55022 می باشد. با تجهیز ساختن این دستگاه با انواع وسایل مخصوص به ماشین چند منظوره تبدیل می شود. این ماشین برای عملیاتی از قبیل رو تراشی کپی تراشی دنده تراشی سنگ تراشی سوراخکاری و مخروط تراشی مناسب می باشد.

ماشین فرز FP4MB

ماشینهای فرز مدل FP4M یک ماشین یونیورسال جدید و قوی و ار نظر اندازه متوسط می باشد. و برای فرز کاری و سوراخکاری (داخل تراشی) ساخته شده است. با استفاده از تجهیزات اضافی همراه ماشین می توان انواع مختلف از قطعات را به طور ایده آل . با ماشین فرز FP4M در کارگاههای ابزار سازی کارخانه های تولیدی آزمایشگاه های صنعتی و تعمیرگاه ها ماشین کاری کرد. ظرفیت زیاد تراشکاری سادگی کار بی خطر بودن و قیمت مناسب ماشین را از نظر اقتصادی در اهمیت ویژه ای قرار می دهد.

13 ماشین دریل

این ماشینها برای سوراخکاری و همچنین خزینه زنی در مورد کلیه فلزات مصرفی معمول و آلیاژهای آلومنیوم طراحی شده اند. و از نظر مشخصات طراحی ا ستحکام سرعت و قدرت کلیه احتیاجات تولیدی را برآورده می کند.


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

راهنمای خرید:

  • » لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • » همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • » ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • » در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.