پروپوزال تحلیل و بررسی پارامتر های مهم اجرایی در خطوط لوله نفت و گاز

پروپوزال تحلیل و بررسی پارامتر های مهم اجرایی در خطوط لوله نفت و گاز

پروپوزال تحلیل و بررسی پارامتر های مهم اجرایی در خطوط لوله نفت و گاز

بیان مساله
ایران با برخورداری از طولانی‌ترین و گسترده‌ترین و صعب‌العبورترین شبکه خطوط انتقال خاورمیانه، مدیریت اجرای خطوط لوله را در کشور به یکی از کارآمدترین سیستم بهره‌برداری، راهبری و نگهداری خطوط انتقال نفت‌ خام و فرآورده‌های نفتی تبدیل کرده‌ است. در ایران حدود ۳۰۰۰۰ کیلومتر خط لوله‌ی انتقال نفت و گاز وجود دارد که با احتساب خطوط لوله‌ی بین چاه ها، مراکز جمع‌آوری و پالایشگاه ها این عدد به ۷۰۰۰۰ کیلومتر می‌رسد.

انتقال فرآورده های نفتی و گاز توسط خطوط لوله که یکی از روش‌های مناسب، ارزان قیمت، سریع و مطمئن است انجام می‌گیرد. طراحی و اجرای خطوط لوله نفت و گاز با در نظر گرفتن انواع فاکتورها و شرایط محیطی موجود، گوناگونی حالت‌هایی که با توجه به شرایط خاص لوله وجود دارد و یا بوجود می‌آید و با در نظر گرفتن اینکه عوامل بسیار زیادی در آن موثر بوده و باید اثرات آنها در نظر گرفته شود خطوط لوله نفت و گاز اکثراً به لحاظ ایمنی و ملاحظات اجتماعی به صورت مدفون انجام می‌گیرد و در موارد اندکی به صورت روزمینی اجرا می‌شوند که در مجموعه‌ی مهندسی، چنین سازه‌هایی به عنوان شریان‌های حیاتی محسوب می‌شوند. این تحقیق باهدف تحلیل و بررسی پارامترهای مهم اجرایی در خطوط لوله نفت و گاز به بررسی کلیه دستاوردها، تکنولوژی‌ها، توانمندی‌ها و نیز چالش‌های موجود در صنعت لوله و خطوط انتقال نفت و گاز می‌پردازد.

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت: 40000 تومان

تعداد صفحات: 18

فرمت فایل: WORD