گزارش کارآموزی حسابداری شبکه بهداشت میانه

گزارش کارآموزی حسابداری شبکه بهداشت میانه

پروژه کارورزی با عنوان گزارش کارآموزی حسابداری شبکه بهداشت میانه در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۴۵ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

مقدمه :
یکی از اهداف انقلاب فرهنگی ایجاد دگرگونی اساسی در دروس اساسی در دروس علوم انسانی دانشگاهها بود و این امر مستلزم بازنگری منابع درسی و تدوین دروس عملی بود اما اهمیت موضوع اقتضا می کرد که با تدوین دروس عملی در بین واحدهای دانشگاهی سعی در بهتر یادگیری دروس نظری گردد. اما از بین واجدهای عملی می توان به واحد کارآموزی اشاره کرد . در این واحد سعی شده تا واحدهای نظری پاس شده توسط کارآموز ( دانشچویان را بطور عملی بهتر بیاموزد و بتواند یادگیریهای خویش را افزایش دهد .

فصل اول
۱-۱ موسسات خدماتی
موسسات خدماتی موسساتی هستند که به ارائه خدمت به مشتریان می پردازند در یک موسسه خدماتی کارکنان در مقابل دریافت وجه که این وجه ممکن است از جانب خود مشتری باشد و یا از جانب دولت ، به ارائه خدمات می پردازند برای مثال در یک موسسه خدماتی که چندین وکیل به ارائه خدمت می پردازند خود مشتری پرداخت وجه می کند . اما در مورد موسسات خدماتی همچون شبکه بهداشت درمان تاکستان دارای مدیریتی است که به بکارگیری موثر منابع به طوری که از این بکارگیری همه اهداف سازمان و همه اهداف کارکنان تامین شود می پردازد اما در موسسات خدماتی مهمترین رکن را امور مالی بر عهده دارد بطور کلی می توان این چنین بیان کرد که اداره جریان پول بر عهده امور مالی می باشد یعنی مدیر مالی امروز نقش بسیار حساسی را در یک بنگاه و موسسه ایفاد می کند یعنی مدیریت کل سرمایه به کار گرفته شده در سیستم را به عهده دارد و تصمیم گیری می کند .

۲-۱ زمانبندی و نحوه انجام کار
واحد کارآموزی ۲ به مدت ۲۷۰ ساعت می باشد که از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعداظهر از تاریخ ………….. تا ……………….. انجام گردیده و نحوه انجام کار در فصل سه بطور کلی و در این فصل بطور خلاصه اشاره می‌شود .

۳-۱ نحوه انجام کار به طور خلاصه
بطور خلاصه می توان به نکات قابل توجه از جمله تنظیم سند ،‌تنظیم پاداش ، تهیه فیشهای حقوقی ، تهیه روکش سند ، تفکیک ستدها ، تهیه لیستهای متفرقه از قبیل کمک هزینه ازدواج ـ کمک هزینه کفن و دفن ،پاداش پرسنل ، بازنشستگان و شرکت خدماتی و دانش آموزان بهورز و …
مقایسه منابع برآوردی با هزینه های راحتی ، کم یا زیاد نمودن مانده در دفاتر ، رسیدگی و نظارت بر اسناد کار پردازان تحویل اسناد از کارپردازان ، رسیدگی کنترول ، مطابقت با قوانین ، تهیه و تنظیم سیستمهای ماموریت پرسنل انتقال اطلاعات به کامپیوتر ، استخراج لیست از کامپیوتر ، تنظیم اسناد و ثبت و تامین اعتبار

فهرست مطالب
فصل اول
۱-۱ موسسات خدماتی
۲-۱ زمانبندی و نحوه انجام کار
۳-۱ نحوه انجام کار بطور خلاصه

فصل دوم
۱-۲ محل شبکه بهداشت و درمان
۲- ۲ زیر مجموعه های شبکه بهداشت
۳-۲ تاریخچه شبکه بهداشت و درمان میانه

فصل سوم
۱-۳ چرخه حسابداری در موسسات خدماتی
۲-۳ ارکان سازمان
۳-۳ زیرمجموعه امور مالی
۴-۳ شرح وظایف
۵-۳ عامل ذیحساب
۶-۳ امور مالی
۷-۳ حسابداری
۸-۳ دفتر روزنامه
۹-۳ سند حسابداری
۱۰-۳ معین
۱۱-۳ منابع درآمد
۱۲-۳ انبارداری
۱۳-۳ وظایف امین اموال
۱۴-۳ شرح وظایف تدارکات
۱۵-۳ پرسنل
۱۶-۳ پرداختیها
۱۷-۳ پرداختیهای جاری
۱۸-۳ پرداختی از محل اختصاصی
۱۹-۳ پرداختیها از محل ردیف
۲۰-۳ تامین پرداختیها
چارت فصول هزینه
اعتبارات هزینه‌ای
۲۲-۳ حقوق و دستمزد
۲۳-۳ نحوه محاسبه حقوق
۲۴-۳ بیمه حقوق پرداختی
۲۵-۳ اعتبارات
۲۶-۳ بودجه
۲۷-۳ ثبت گردش پول
۲۸-۳ بستن حسابها

فصل چهارم
۱-۴ تهیه صورتهای مالی
۲-۴ تشکیل جلسات شورای سازمان و نحوه اتخاذ تصمیم
۳-۴ شورای سازمان
۴-۴ ایران محاسبات کشور
۵-۴ شورای اقتصادی
۶-۴ حسابرس
۷-۴ وظایف حسابرس

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

تعداد صفحات: 45

فرمت فایل: WORD