گزارش کارآموزی شرکت فنی و مهندسی مکانیک تاسیسات

گزارش کارآموزی شرکت فنی و مهندسی مکانیک تاسیسات

گزارش کارآموزی در شرکت فنی و مهندسی چاد مکانیک تاسیسات

تشریح کلی از نحوه کار، وظایف و مسئولیت‌ های کارآموزی در محل کارآموزی و ارائه لیستی از عناوین کارهای انجام شده توسط دانشجو: از جمله وظایف انجام شده در شرکت فنی و مهندسی چاد به شرح زیر می باشد.

  1. آشنایی با کارهای که در شرکت انجام می دهند
  2. آشنایی کلی باراه اندازی موتورخانه و اصول کار در موتورخانه
  3. آشنایی کلی با دیگ های بخار ( آزمون آموخته‌ ها، نتایج و پیشنهادات )

گزارش کار کارآموز
ابنجانب برای بدست آوردن این اطلاعات در قسمت نصب و راه اندازی موتورخانه شرکت فنی و مهندسی چاد حضور پیدا کرده ام و با نحوه کار موتورخانه و دستگاه مربوطه این شرکت آشنا شده و با حضور در کنار کارکنان این بخش به فعالیتهای تاسیساتی پرداخته ام ودر پایان گزارشی از کارهای انجام شده توسط خود در این شرکت که با آنها آشنایی پیدا کرده ام را ارائه داده ام .

موتورخانه در حال حاضر میزان درجه حرارت آب گرم چرخشی و آب گرم مصرفی در موتورخانه ها بصورت دستی و تمام تنظیم درجه حرارت ترموستات دیگ و یا پمپهای سیرکولاسیون انجام می گردد و معمولاً برای تمام مدت بر روی یک عدد ثابت قرار دارد.

تغییرات دمای هوا درطول روز موجب افزایش یا کاهش دمای داخل ساختمان شده که نتیجه آن انحراف دمای داخل ساختمان از محدوده آسایش و مصرف بیهوده سوخت و انرژی می باشد. همچنین در بسیاری از ساختمانهای غیرمسکونی با کاربری اداری- عمومی- آموزشی- تجاری که از فضای ساختمان بصورت غیرپیوسته و تنها در بخشی از ساعات روز استفاده می گردد و نیازی به کارکرد موتورخانه پس از اتمام ساعت کاری وجود ندارد. روش فعلی تنظیم دستی ترموستات دیگها و پمپها، قابلیت اعمال خاموشی و یا کنترل تجهیزات در وضعیت آماده باش را ندارند.

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

تعداد صفحات: 100

فرمت فایل: WORD